Іграшки для дітей! Граючи - розвивайся!

Те, що гра - основна діяльність дітей, для нас всіх не секрет. Граючи, малюки повністю занурюються в ігрове середовище і таким чином пізнають світ. Завдання батьків - створити це саме середовище для гри. Просто купити іграшки мало. Дуже важливо підібрати саме ті, які не лише займуть дитину на певний час, але і допоможуть їй в розвитку.

Адже граючи, дитина проводить маніпуляції з предметами (розвиток моторики), створює сюжет (розвиток уяви та мислення), виконує поставлені умови і завдання (вчиться дисципліні та досягненню цілей) і багато іншого. Хочете підібрати максимально корисні іграшки? Тоді наступна інформація для Вас!

Важливий критерій підбору іграшок - вік дітей. Адже на кожному етапі розвитку свої потреби і можливості. Також не варто забувати про безпеку - вона, як завжди, понад усе. Для найменших - м'які іграшки. Барвисті, приємні на дотик втілення милих персонажів точно стануть улюбленцями будь-якої дитини. Яскраві кольори привертають увагу, а матеріал і наповнення розвивають дрібну моторику рук. Крім свого прямого призначення, вони легко можуть стати частиною інтер'єру дитячої - іграшки-подушки в тренді не перший рік.

Діткам старшого віку можна запропонувати дерев'яні розвиваючі іграшки. Екологічно чистий матеріал, міцність і доступна ціна - це все забезпечило їм набуття колишньої популярності. Пірамідки, машинки, лабіринти і конструктори допоможуть дитині логічно мислити і отримувати задоволення від процесу. Світ дерев'яних іграшок настільки різноманітний, що асортимент Вас приємно здивує!

Пазли для дітей завжди були популярними, і не дарма. Купуючи їх, важливо вгадати з улюбленим персонажем або історією, і тоді веселий вечір забезпечений всій родині. Адже батьки рідко залишаються осторонь від такого процесу. На сьогодні пазли бувають розвиваючі (дитині потрібно скласти їх в логічний ланцюжок), комбіновані (з одного пазла можна зібрати кілька історій), магнітні (збираються на металеву дошку). Які обирати - справа смаку. Всі варіанти захоплюють і розвивають.

Звичайно ж, наш перелік далеко не повний та існує безліч варіантів «корисних» іграшок. Але якщо щось з вищеописаного Вас зацікавило - ми знаємо, де це придбати! М'які іграшки від виробника - це ТМ «Левеня». Красиві та стильні колекції, всім знайомі персонажі та унікальні ляльки представлені в лінійці м'яких іграшок. Наш магазин - для дітей, тому, вивчивши їхні потреби, ми розширили асортимент брендами «Пазлика» і «Кубика». Нескладно здогадатися, що перший пропонує різноманітні пазли, а другий - розвиваючі іграшки з дерева.

Запрошуємо Вас на сторінки сайту, де Ви зможете детально вивчити наші пропозиції. Ми впевнені, що Ви знайдете саме те, що шукаєте.

Нам буде дуже приємно стати причетними до гарного настрою Вашого малюка!