Світ дерев'яних іграшок — місце для розвитку Вашої дитини!

Повноцінний та всебічний розвиток дитини — це основна мета виховання, яку переслідують всі люблячі батьки. Створити відповідне середовище для цього процесу допоможе світ дерев'яних іграшок! Саме ці іграшки знову актуальні і становлять хорошу конкуренцію новомодним аналогам. Чому? Давайте подумаємо разом!

1. Натуральність
Як не крути, ми всі є частиною природи і саме її елементи найкращим чином впливають на нас. Іграшки не виняток! Натуральний, екологічно чистий матеріал приємний і абсолютно нешкідливий.

2. Безпека
Ваш малюк може грати, кусати, вивчати іграшку і не завдати собі шкоди, адже навіть барвиста іграшка з дерева не несе небезпеки. Сумлінні виробники використовують лише натуральні барвники для свого товару!

3. Розвиток тактильних відчуттів і моторики
Даний показник один із основних. При маніпуляції з дерев'яними предметами дитина грає з дрібними і великими деталями, вчиться їх утримувати і вивчати на дотик — все це відмінно розвиває дрібну моторику рук і, як наслідок, позитивно впливає на загальний розвиток малюка!

4. Доступність і довговічність
У порівнянні з іншими видами іграшок, дерев'яні іграшки для розвитку доступні за ціною, що є приємним фактом. Міцний і натуральний матеріал забезпечить довгий термін служби, що так само важливо!

 Купуючи іграшки з дерева варто врахувати вік дитини. Наприклад, для діток до 3-х років найкраще придбати іграшки-каталки, великі машинки без дрібних деталей, стукалки. Також, враховуйте, що дерево досить твердий матеріал, тому під час гри краще приглядати за малюком.

У віці від 3-х до 5-ти років діти вливаються в сюжетно-рольові ігри та можна сміливо купувати спецтехніку, звіряток, пазли. А у віці від 5-ти до 8-ми років буде цікаво вивчати деталізовані дерев'яні іграшки. Такі часто в наборах «Доктор», «Кухня» і т. д.

Якщо Ви все ще замислюєтесь купувати чи іграшку з дерева - ми із задоволенням допоможемо Вам визначитись. «Левеня» — виробник не тільки м'яких іграшок! Також пропонуємо дерев'яні розвиваючі іграшки оптом і в роздріб. Широкий асортимент, приємна цінова політика та якість.

Ознайомитись з деталями і придбати товар можна на нашому сайті.
Бажаємо вдалих покупок Вам і красивих іграшок Вашим діткам!