Запропонуйте покупцям найкраще або м'які іграшки Ведмідь з віковою історією

М'які іграшки Ведмідь мають довгу історію - більш ніж столітню. Їх поява, вплив на людей і навіть на технологічний прогрес - дуже цікаві моменти.

Тому радимо вам зробити дві речі. По-перше, заповнити полиці свого магазину якомога більшою кількістю плюшевих Ведмедиків. По-друге, дізнатися деякі історичні цікаві факти, які зможете використовувати як рекламні фішки.

Цього року виповнилося 112 років з дня початку масового випуску плюшевих Ведмедиків. За минуле століття з плюсом у світі були продані мільйони примірників різноманітних розмірів та кольорів. Таким чином Ведмедик став найпопулярнішою іграшкою в світі. Що цікаво, він викликає однаковий захват і розчулення як у дітей, так і у дорослих (переважно, звичайно, у прекрасної статі). Тож, якщо до вас прийде відвідувач в роздумах з приводу подарунка, сміливо запропонуйте йому симпатичного плюшевого Ведмедя!

З чим пов'язана популярність м'яких Ведмедів у жінок?

Чому їх люблять діти, таке питання відпадає, тут і так все зрозуміло. Але от як пояснити їх популярність у дорослих жінок? Елементарно: пропорції цих іграшок практично ідентичні до пропорцій немовлят. Жіночий мозок, обробляючи таку аналогію, активно виробляє гормони, що відповідають за материнський інстинкт. Саме тому будь-яка жінка, побачивши симпатичного Ведмедика відразу ж починає мило посміхатися і бере його на руки.

Як з'явився плюшевий Ведмідь?

Неймовірно, але факт: у плюшевого Ведмедика є навіть конкретний день народження. У США, Великобританії та скандинавських країнах День Плюшевого Ведмедика відзначають 27 жовтня!

Дякувати за його появу потрібно президентові США - Теодору Рузвельту, який наприкінці 1902 змилосердився на полюванні над ведмежам. Ця подія викликала чималий резонанс і стала приводом для жартів і карикатур. За образом і подобою однієї з таких Роуз Мічтом - дружина власника магазину іграшок - виготовила першого іграшкового Ведмедика. Ведмедик був встановлений на вітрині магазину поруч з карикатурою президента і на його честь був названий "Ведмедиком Тедді". Люди так і ринули в крамницю Мічтома. Торговець звернувся до Рузвельта з проханням дати його ім'я новій іграшці і отримав згоду. Так в 1903 році була заснована компанію Ideal Toy Company, яка зайнялася випуском Ведмежат.

Незалежно від Мічтома аналогічну іграшку винайшла в Австрії власниця майстерні іграшок Маргарет Штейфф. У її варіанті рухалися лапи і голова.

Що спільного між плюшевим Ведмедиком та науково-технічним прогресом?

Американський історик Чарльз Панаті, автор книги "Незвичайні витоки звичайних речей", вважає винахід плюшевого Ведмедя відправною точкою для технічного прогресу. Здивовані? Хочете знати, як він це пояснив? Розповідаємо.

Спочатку Ведмежата Тедді виготовлялися з натурального хутра і дорогих тканин. Масовий попит потребував від виробників здешевлення вихідних матеріалів. Так, уже в 1903 році шкури ведмедя замінили на плюшеву тканину. Саме з цього часу виробники тканин почали розробляти спеціальні дитячі матеріали.

Також плюшевий Ведмедик став першою масово завідною іграшкою, першою, в якій застосувались електричні батарейки, та першою іграшкою, яка "заговорила"!

Правда ж цікаво? Застосуйте цю інформацію з користю - і продажі підуть вгору, ось побачите!

Купуйте м'які іграшки Ведмідь ТМ "Левеня" - це стане додатковим двигуном вашої торгівлі! Більш детальна інформація та асортимент - в інтернет-магазині: http://levenya.ub.ua/ua/.