Чому м'яка іграшка Коник повинна потрапити на ваш прилавок?

М'яких іграшок на сьогодні випускається дуже і дуже багато. Видів, підвидів, форм, розмірів не злічити. Хтось із виробників створює великий асортимент, хтось спеціалізується на випуску вузького кола іграшок. Але майже у всіх присутня м'яка іграшка Коник, навіть у тих, у кого кількість продукції зовсім невелика. Чим це пояснити?

Неймовірною популярністю м'яких Коників серед малюків! Такі іграшки цікаві дітям, адже більшість м'яких виробів має вигляд більш звичних тварин - собачок, котиків і, звичайно ж, ведмедиків. А от інші дикі і сільські тварини поширені значно менше. Саме цей фактор робить іграшки-коники дуже цікавими і привабливими для кожної дитини.

Також діти часто граються з Конячками, використовуючи їх як транспорт, подушку, аналог живої домашньої тварини. Це робить відпочинок і дозвілля дитини дуже веселим і активним, завдяки чому вона обов'язково втомиться і зголодніє. А із задоволенням пообідавши, просто завалиться солодко спати. Мама також зможе відпочити поряд з малюком або зайнятися собою, що дуже важливо, адже мамам так постійно не вистачає на це часу.

Неосяжним символізмом Коня! У міфології ця вогняна тварина з'являється разом з богами Сонця, символізуючи життя. Інтелект, мудрість, розум, знатність, світло, динамічна сила, спритність, швидкість думки, які також закріплюються за Конем, роблять іграшки чудовим подарунком не тільки для дітей, а й для дорослих. Він володіє інстинктивною чуйною звіриною натурою, магічними силами обожнювання і символізує вітер та морські хвилі.

У Фен-шуй Кінь символізує сміливість, успіх, вірність, швидкість і витривалість. Може принести і обов'язково принесе, якщо в це вірити, успіх у кар'єрі, бізнесі, допоможе відновити зіпсовану репутацію, зміцнити імідж потужної, впевненої та динамічної людини. Тому іграшку-коня можна впевнено дарувати й колезі.

Таким чином іграшки-коники - незвичайний, дуже стильний і навіть символічний подарунок, адже кінь - неймовірно красива тварина, а іграшки в його образі не зустрінеш на кожному кроці. Адже завдяки багатьом значенням, це ще й універсальний подарунок, який не має обмежень за статтю, віком або стосунками між людьми.

Тепер ви розумієте, чому ваш прилавок потребує саме цю іграшку? Купуйте Коників недорого оптом в інтернет-магазині "Левеня" - гарна якість і прекрасний дизайн вам гарантовані. Приємного вибору і високих продажів! Нехай м'яка іграшка Коник стане символом вашого успіху!